Produkty BARTEX szczególnie polecane do Biur i innych Obiektów

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek GOLD

Ekogroszek GOLD oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel z Polskich kopalń. Bardzo wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel bardzo ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL POLSKI ORZECH Wesoła

Węgiel Polski Orzech Wesoła oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel wydobywany przez KWK Mysłowice-Wesoła. Bardzo wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek SILVER

Ekogroszek SILVER oferowany przez P.H.U. Bartex to wysokiej jakości węgiel z Polskich kopalń. Wysoka kaloryczność oraz niewielka zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel  ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL Ekomiał Polski

Ekomiał Polski oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel wysokoenergetyczny z polskich kopalń. Wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania przy bardzo atrakcyjnej cenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartex Węgiel ORZECH Czeski

ORZECH Czeski oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel brunatny. Jest to węgiel z Czeskich kopalń odkrywkowych, jest miękki, łamliwy, lżejszy od węgla kamiennego, o barwie brunatnej.
Ze względu na swoje parametry zbliżone do węgla kamiennego nazywany jest młodym węglem kamiennym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartex Węgiel KOSTKA Czeska

KOSTKA Czeska oferowana przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel brunatny. Jest to węgiel z Czeskich kopalń odkrywkowych, jest miękki, łamliwy, lżejszy od węgla kamiennego, o barwie brunatnej.
Ze względu na swoje parametry zbliżone do węgla kamiennego nazywany jest młodym węglem kamiennym.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek RUBIN

Ekogroszek RUBIN oferowany przez P.H.U. Bartex to wysokiej jakości węgiel z Polskich kopalń. Bardzo wysoka dobra oraz niewielka zawartość popiołu i siarki sprawiają że jest to węgiel  ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartex Węgiel ORZECH II Silesia

Orzech II Silesia oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel wydobywany przez ZG Silesia. Bardzo wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ