• Jesteśmy do Państwa dyspozycji: Pn-Pt 8:00 - 16:00, dyżur tel.: 16:00-19:00
  • +48 666 102 222
  • sklep@bartex-wegiel.pl

Aby śledzić swoje zamówienie wpisz jego numer w polu poniżej i naciśnij przycisk "Śledź". Numer zamówienia znajdziesz na paragonie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie, który do ciebie wysłaliśmy.

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy wszystkich naszych Stałych Klientów, którzy dokonywali zakupów w naszym POPRZEDNIM sklepie internetowym, o ponowne założenie konta podczas pierwszego zakupu w naszym nowym sklepie. Prośba ta motywowana jest względami bezpieczeństwa, ponieważ obydwie platformy zakupowe oparte są o inne systemy sklepowe i inne szyfrowanie haseł.

Dokładamy najwyższych starań żeby Państwa transakcje realizowane za pomocą naszego sklepu były bezpieczne, dlatego Państwa dane na nowym sklepie internetowym są dodatkowo szyfrowane za pomocą protokołu ssl (certyfikat ssl – kłódka, która jest widoczna przy adresie nowego sklepu).

Najmocniej przepraszamy za ewentualne niedogodności i liczymy, że zostaniecie Państwo z nami i równie chętnie będziecie korzystać z promocji i konkursów na naszym nowym sklepie internetowym.

W razie jakichkolwiek pytań bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu 666 102 222. Licząc na Państwa zrozumienie załączamy wyrazy szacunku,

Zespół BARTEX WĘGIEL

Zaloguj się

Zarejestruj się

Stworzenie konta jest szybkie i proste i usprawnia proces zakupu teraz i podczas kolejnych wizyt w naszym sklepie :).

Zarejestruj się