• Jesteśmy do Państwa dyspozycji: Pn-Pt 8:00 - 16:00, dyżur tel.: 16:00-19:00
  • +48 666 102 222
  • sklep@bartex-wegiel.pl

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek GOLD

Ekogroszek GOLD oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel z Polskich kopalń. Bardzo wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel bardzo ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek SILVER

Ekogroszek SILVER oferowany przez P.H.U. Bartex to wysokiej jakości węgiel z Polskich kopalń. Wysoka kaloryczność oraz niewielka zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel  ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek RUBIN

Ekogroszek RUBIN oferowany przez P.H.U. Bartex to wysokiej jakości węgiel z Polskich kopalń. Bardzo wysoka dobra oraz niewielka zawartość popiołu i siarki sprawiają że jest to węgiel  ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

CZYTAJ WIĘCEJ

BARTEX WĘGIEL Ekogroszek EKOMIX

Ekogroszek EKO-MIX oferowany przez P.H.U. Bartex to najwyższej jakości węgiel. Jest to mieszanka czeskiego ekogroszku KOMORANY z ekogroszkiem RUBIN w proporcji 75% KOMORANY 25% RUBIN.

CZYTAJ WIĘCEJ