Wszystkie produkty

Najlepsi Oferteo 2020

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza firma została laureatem prestiżowego wyróżnienia Najlepsi Oferteo 2020.

Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że o jego przyznaniu decydują Państwa pozytywne opinie, dlatego bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za niezwykle ciepłe słowa i komentarze – bez Państwa ten sukces nie byłby możliwy 🙂

Jednocześnie zapewniamy, że w dalszym ciągu będziemy dokładać naszych starań, żeby zapewnić Państwu najwyższej jakości opał w korzystnych cenach oraz bezpieczeństwo i terminowość realizacji zamówień.

W związku ze zmianą przepisów dotyczących podatku akcyzowego warunkiem koniecznym do zakupu węgla bez akcyzy jest odesłanie przez Kupującego do Sprzedającego wypełnionego oświadczenia „oświadczenie-do-odeslania.pdf”
znajdującego się pod adresem: https://www.bartex-wegiel.pl/oswiadczenie-do-odeslania.pdf
oraz dołączanego do każdego mailowego potwierdzenia zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym.
DOKUMENT TEN JEST OBOWIĄZKOWY W PRZYPADKU, GDY CHCECIE PAŃSTWO DOKONAĆ ZAKUPU WĘGLA BEZ AKCYZY, w innych przypadkach nie jest wymagany. W przypadku chęci zakupu węgla bez akcyzy uprzejmie prosimy o odesłanie do nas ww. dokumentu drogą mailową na adres: faktury@bartex-wegiel.pl bądź drogą pocztową na nasz adres: BARTEX Karolina Bartniczek, ul. Fabryczna 14, 41-404 Mysłowice

W przypadku zainteresowania zakupem 500 kg
naszego produktu
serdecznie zapraszamy
do kontaktu telefonicznego pod numerem:
666 102 222 🙂

Newsletter i otrzymywanie informacji handlowej

Serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera i otrzymywania informacji handlowej.
Dzięki temu będziecie Państwo zawsze na bieżąco z aktualnymi Konkursami, Promocjami Bartex Węgiel.
W każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z otrzymywania od nas informacji tego typu zaznaczając w formularzu nie chcę otrzymywać newslettera i informacji handlowej.

zbigniew
michal

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od Administratora danych osobowych. Celem wykorzystania danych będzie informowanie klientów o nowościach na przykład nowych produktach firmy, opakowaniach nowych możliwościach zamawiania, nowych formach płatności, itp., dostępnych w sklepie. Zgodę można wycofać w każdej chwili za pomocą przycisku dostępnego na stronie. Zgodę można wycofać w każdej chwili za pomocą przycisku dostępnego na stronie. Administratorem danych osobowych jest P.H.U. BARTEX Karolina Bartniczek z siedzibą w Mysłowicach przy ul Fabrycznej 14. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pan Michał Budny (tel: 666102222, mail: michal@bartex-wegiel.pl.) Każdy Klient ma prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody) oraz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administrator zobowiązuje się przetwarzać powierzone mu dane osobowe zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, które chronią prawa osób, których dane dotyczą i stosuje środki bezpieczeństwa spełniające wymogi ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Administratora danych osobowych. Celem wykorzystania danych będzie informowanie klientów np. o nowych promocjach i konkursach firmy. Zgodę można wycofać w każdej chwili za pomocą przycisku dostępnego na stronie. Zgodę można wycofać w każdej chwili za pomocą przycisku dostępnego na stronie. Zgodę można wycofać w każdej chwili za pomocą przycisku dostępnego na stronie. Administratorem danych osobowych jest P.H.U. BARTEX Karolina Bartniczek z siedzibą w Mysłowicach przy ul Fabrycznej 14. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pan Michał Budny (tel: 666102222, mail: michal@bartex-wegiel.pl.) Każdy Klient ma prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody) oraz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administrator zobowiązuje się przetwarzać powierzone mu dane osobowe zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, które chronią prawa osób, których dane dotyczą i stosuje środki bezpieczeństwa spełniające wymogi ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Nie wyrażam zgody na otrzymywanie newslettera od Administratora danych osobowych.
Nie wyrażam zgody na otrzymywanie informacji handlowej od Administratora danych osobowych.

W przypadku, kiedy wystąpi problem z wysłaniem formularza,
prosimy o bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Panem Michałem Budnym
pod numerem: 666 102 222 lub mailowo na adres: michal@bartex-wegiel.pl